Top
EK speelschema 2012

Ek speelschema 2012

Op zoek naar het speelschema 2012? Vind hier het complete speelschema met de speeldata Ek 2012.

Poule A: Poule B: Poule C: Poule D:
1.Polen 1.Nederland 1.Spanje 1.Oekraïne
2.Griekenland 2.Denemarken 2.Italië 2.Zweden
3.Rusland 3.Duitsland 3.Ierland 3.Frankrijk
4.Tsjechië 4.Portugal 4.Kroatië 4.Engeland

Speeldata Ek 2012

Bekijk hier alle speeldata Ek 2012. Wanneer moet je klaar zitten voor de tv? Het complete speelschema met speeldata Ek 2012.

Poule A:

Vrijdag 8 juni:
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
18:00 uur: Polen – Griekenland

Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
20:45 uur: Rusland – Tsjechië

Dinsdag 12 juni:
Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
18:00 uur: Griekenland – Tsjechië

Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
20:45 uur: Polen – Rusland

Zaterdag 16 juni:
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
20: 45 uur: Griekenland – Rusland

Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
20: 45 uur: Tsjechië – Polen
 

Speelschema Poule B:

Zaterdag 9 juni
Charkov (Oek) – Metalist Stadion
18.00 uur: Nederland - Denemarken

Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
20:45 uur: Duitsland  - Portugal

Woensdag 13 juni:
Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
18: 00 uur: Denemarken – Portugal

Charkov (Oek) – Metalist Stadion
20:45 uur: Nederland - Duitsland

Zondag 17 juni:
Charkov (Oek) – Metalist Stadion
20:45 uur: Portugal – Nederland

Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
20:45 uur: Denemarken - Duitsland
 

Speelschema Poule C:

Zondag 10 juni:
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
18.00 uur:  Spanje – Italië

Poznan (Pol) – Miejski Stadion
20:45 uur: Ierland – Kroatië

Donderdag 14 juni:
Poznan (Pol) – Miejski Stadion
18:00 uur: Italië – Kroatië

Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
20:45 uur: Spanje – Ierland

Maandag 18 juni:
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
20:45 uur: Kroatië – Spanje

Poznan (Pol) – Miejski Stadion
20:45 uur: Italië - Ierland
 

Speelschema Poule D:

Maandag 11 juni:
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
18:00 uur: Frankrijk – Engeland

Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
20:45 uur: Oekraïne – Zweden

Vrijdag 15 juni:
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
18:00 uur: Zweden – Engeland

Donetsk (Oek) – Donbas s Arena
20:45 uur: Oekraïne – Frankrijk

Dinsdag 19 juni:
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
20:45 uur: Engeland – Oekraïne

Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
20:45 uur: Zweden – Frankrijk

Kwartfinales:

Donderdag 21 juni (20:45 uur):
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
1. Winnaar groep A – 2e groep B

Vrijdag 22 juni (20:45 uur):
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
2. Winnaar groep B – 2e groep A

Zaterdag 23 juni (20:45 uur):
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
3. Winnaar groep C – 2e groep D

Zondag 24 juni (20:45 uur):
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
4. Winnaar groep D – 2e groep C
 

Halve finales:

Woensdag 27 juni (20:45 uur):
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
5. Winnaar 1 – Winnaar 3

Donderdag 28 juni (20:45 uur):
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion:
6. Winnaar 2 – Winnaar 4
 

Finale:

Zondag 1 juli (20:45 uur):
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
Winnaar 5 – Winnaar 6